ANKER 322 Maggo 5000 Mah Wireless
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER 322 Maggo 5000 Mah Wireless
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker 322 MagGo. Batterikapacitet: 5000 mAh, Trådløs opladning. Total udgangseffekt: 12 W. Produktfarve: Sort
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 1 |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Indbygget skærm | Nej |
| Form | Rektandel |
| LED-indikatorer | Ja |
| Opladningskilde | USB |
| Batterikapacitet | 5000 mAh |
| Trådløs opladning | Ja |
| Indbyddet radio | Nej |
| Hurtig opladning | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| Batteri, opladningstid (USB) | 2,5 t |
| Inputgrænseflade | USB Type-C |
| Indgangsspænding | 5 V |
| Indgangsstrøm | 2.4 A |
| Total udgangseffekt | 12 W |
| Trådløs opladning | 7,5 W |
| Bredde | 66,5 mm |
| Dybde | 96 mm |
| Højde | 15 mm |
| Vægt | 125 g |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 175 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 125 mm |
| Pakkevægt | 214 g |
| Pakketype | Kasse |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.