ANKER 35G11 Headphones, Smartphone,
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER 35G11 Headphones, Smartphone,
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker A2735G11. Oplader type: Automatisk, Strømkilde type: Cigartænder, Oplader, kompabilitet: Hovedtelefoner, Smartphone, Tablet, Universel. Produktfarve: Sort
| Oplader type | Automatisk |
| Oplader, kompabilitet | Hovedtelefoner, Smartphone, Tablet, Universel |
| Strømkilde type | Cigartænder |
| Trådløs opladning | Nej |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 2 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning revision | 3.0 |
| Produktfarve | Sort |
| Maksimal ydeevne | 30 W |
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 56 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 23,5 g |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 35 mm |
| Pakkevægt | 23,5 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.