ANKER 511 Nano 3 Universal White Ac
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER 511 Nano 3 Universal White Ac
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker 511 Nano 3. Oplader type: Indendørs, Strømkilde type: Vekselstrøm, Oplader, kompabilitet: Hovedtelefoner, Headset, Mobiltelefon, Netbook, Laptop, Strømbank, Smartphone, Tablet, Universel. Indgangsspænding: 100 - 240 V, Maksimal udgangsspænding: 20 V. Antal USB type-C-porte: 1, Hurtig opladning. Produktfarve: Sort
| Oplader type | Indendørs |
| Oplader, kompabilitet | Hovedtelefoner, Headset, Mobiltelefon, Netbook, Laptop, Strømbank, Smartphone, Tablet, Universel |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Super Fast Charging |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 1 |
| Antal udgange | 1 outputs |
| Kapabilitet | iPhone 14/ 14 Pro / 14 Pro Max / 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max / iPhone 12 / 12 mini / 12 Pro / 12 Pro Max / 11 Pro / 11 Pro Max / XS / XS Max / XR / X / 8 Plus / Samsung Galaxy S22 / S22+ / S21 / S21+ / S20 / S20+ / S20 Ultra / S10 / S10e / S10+ / S9 / S9+ / S8 / S8+ / Note 20 Ultra / Note 20 / Note 10 / Note 9 / |
| Produktfarve | Sort |
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 1 A |
| Maksimal ydeevne | 30 W |
| Maksimal udgangsspænding | 20 V |
| Minimum udgangsspænding | 5 V |
| Udgangsstrøm (5V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (9V) | 3 A |
| Strømforbrug (ingen belastning) | 0,06 W |
| Gennemsnitlig aktiv effektivitet | 82,24 |
| Bredde | 28,4 mm |
| Dybde | 35,3 mm |
| Højde | 28,4 mm |
| Vægt | 36,28 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.