ANKER 545 Nano Power Bank 10000mAh, PD 30W 2C/2A, Waterproof
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER 545 Nano Power Bank 10000mAh, PD 30W 2C/2A, Waterproof
Related
Forventes på lager
18-04-2026
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker A1259G11. Batterikapacitet: 10000 mAh, Batteriteknologi: Lithium. USB A udgangsporte: 1, Antal USB type-C-porte: 1. Total udgangseffekt: 30 W. Produktfarve: Sort
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 2 |
| Produktfarve | Sort |
| Oplader, kompabilitet | Headphones/Headset, Mobiltelefon/Smartphone, SmartWatch, Tablet |
| Indbygget skærm | Nej |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Opladningskilde | USB |
| Batteriteknologi | Lithium |
| Batterikapacitet | 10000 mAh |
| Indbyddet radio | Nej |
| Hurtig opladning | Ja |
| Inputgrænseflade | USB Type-C |
| USB Type-A-stik | Ja |
| USB A udgangsporte | 1 |
| USB Type-C stik | Ja |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Total udgangseffekt | 30 W |
| Bredde | 52,3 mm |
| Dybde | 104 mm |
| Højde | 26 mm |
| Vægt | 215 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Garantiperiode | 2 År |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.