ANKER 735 (Nano Ii) Headphones,
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER 735 (Nano Ii) Headphones,
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker 735 (Nano II). Oplader type: Indendørs, Strømkilde type: Vekselstrøm, Oplader, kompabilitet: Hovedtelefoner, Laptop, Bærbar spillekonsol, Smartphone, SmartWatch, Tablet. Indgangsspænding: 100 - 240 V. Antal USB type-C-porte: 2, Hurtig opladning. Produktfarve: Sort
| Oplader type | Indendørs |
| Oplader, kompabilitet | Hovedtelefoner, Laptop, Bærbar spillekonsol, Smartphone, SmartWatch, Tablet |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB type-C-porte | 2 |
| Antal USB Type-A-porte | 1 |
| Hurtig opladning | Ja |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 3 |
| Produktfarve | Sort |
| Galliumnitrid (GaN) transistorer | Ja |
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 1.8 A |
| Maksimal ydeevne | 65 W |
| Port 1 udgangseffekt | 65 W |
| Port 2 udgangseffekt | 65 W |
| Port 3 udgangseffekt | 22,5 W |
| Bredde | 29,1 mm |
| Dybde | 66,1 mm |
| Højde | 38,3 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.