ANKER Gan Universal Black Ac Indoor
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER Gan Universal Black Ac Indoor
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker GaN. Oplader type: Indendørs, Strømkilde type: Vekselstrøm, Oplader, kompabilitet: Universel. Indgangsspænding: 100 - 240 V. Antal USB 2.0-porte: 3, Antal USB type-C-porte: 3. Produktfarve: Sort
| Oplader type | Indendørs |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB 2.0-porte | 3 |
| Antal USB type-C-porte | 3 |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 6 |
| Produktfarve | Sort |
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Indgangsstrøm | 3.2 A |
| Port 1 udgangseffekt | 30 W |
| Port 2 udgangseffekt | 20 W |
| Port 3 udgangseffekt | 20 W |
| Port 4 udgangseffekt | 12 W |
| Port 5 udgangseffekt | 12 W |
| Udgang 6 udgangseffekt | 18 W |
| Udgangsstrøm (5V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (9V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (12V) | 1,67 A |
| Udgangsstrøm (15V) | 2 A |
| Udgangsstrøm (20V) | 1,5 A |
| Bredde | 76,8 mm |
| Dybde | 81,6 mm |
| Højde | 32,9 mm |
| Vægt | 302 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.