ANKER Mobile Device Charger
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER Mobile Device Charger
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker A2698G11. Oplader type: Indendørs, Strømkilde type: USB, Oplader, kompabilitet: Universel. Indgangsspænding: 100 - 240 V. Antal USB 2.0-porte: 1, Antal USB type-C-porte: 1, Hurtig opladning. Produktfarve: Sort
| Oplader type | Indendørs |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | USB |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | GaN |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 1 |
| Programmerbar strømforsyning (PPS) | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 1 A |
| Maksimal ydeevne | 30 W |
| Udgangsstrøm (5V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (9V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (12V) | 2,5 A |
| Udgangsstrøm (15V) | 2 A |
| Udgangsstrøm (20V) | 1,5 A |
| Bredde | 360 mm |
| Dybde | 320 mm |
| Højde | 315 mm |
| Vægt | 49 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.