ANKER NEBULA CAPSULE3 PROJECTOR B2C - BL
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER NEBULA CAPSULE3 PROJECTOR B2C - BL
Related
-
Type
DLP
-
Lysstyrke
200ANSI Lumen
-
Kontrast
400:1
-
Opløsning
1920 x 1080
-
Vægt
500g
-
Højttalere
Ja
-
3d-ready
Nej
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker Nebula Capsule 3. Projektor lysstyrke: 200 ANSI lumens, Projektionsteknologi: DLP, Projektor indbygget opløsning: 1080p (1920x1080). Operativsystem installeret: Android TV. Produkttype: Standard-kast projektor, Markedspositionering: Bærbar, Produktfarve: Sort, Rød. Strømkilde: Vekselstrøm/batteri. Anbefalet køn: Ethvert køn
| Projektor lysstyrke | 200 ANSI lumens |
| Projektionsteknologi | DLP |
| Projektor indbygget opløsning | 1080p (1920x1080) |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Smart projektor | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 0 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Sammensat videoindgang | 0 |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) indgang | 0 |
| DVI-port | Nej |
| Antal af S-video-indgange | 0 |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Ethernet LAN | Nej |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 0 |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Operativsystem installeret | Android TV |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Produkttype | Standard-kast projektor |
| Markedspositionering | Bærbar |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| Indbygget skærm | Nej |
| Strømkilde | Vekselstrøm/batteri |
| Indbygget processer | Ja |
| Anbefalet køn | Ethvert køn |
| Bredde | 84 mm |
| Dybde | 84 mm |
| Højde | 170 mm |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.