ANKER Powercore Iii Sense 20K 20000
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER Powercore Iii Sense 20K 20000
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker PowerCore III Sense 20K. Batterikapacitet: 20000 mAh, Hurtig opladningsteknologi: Power Delivery. USB A udgangsporte: 2, Antal USB type-C-porte: 1. Produktfarve: Sort
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 3 |
| Produktfarve | Sort |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Form | Rektandel |
| Opladningskilde | USB |
| Batterikapacitet | 20000 mAh |
| Trådløs opladning | Nej |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Power Delivery |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 18 W |
| PowerIQ | Ja |
| Inputgrænseflade | USB Type-C |
| USB A udgangsporte | 2 |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Bredde | 73,6 mm |
| Dybde | 20,3 mm |
| Højde | 157,5 mm |
| Vægt | 345,5 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.