ANKER Powerport 736 Nano Ii
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER Powerport 736 Nano Ii
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker Powerport 736 Nano II. Oplader type: Indendørs, Strømkilde type: Vekselstrøm, Oplader, kompabilitet: Universel. Indgangsspænding: 100 - 240 V. Antal USB type-C-porte: 2, Hurtig opladning. Produktfarve: Sort
| Oplader type | Indendørs |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB type-C-porte | 2 |
| Trådløs opladning | Nej |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Quick Charge 3+, Quick Charge 3.0 |
| Antal udgange | 3 outputs |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning revision | 3.0 |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Kapabilitet | iPhone 14/14Plus/14 Pro/14 Pro Max, iPhone 13, 12 Series, MacBook Pro/Air, Google Pixelbook, ThinkPad, Dell XPS, iPad Pro, Galaxy S22/S20 |
| Produktfarve | Sort |
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Maksimal ydeevne | 100 W |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.