ANKER Prime PowerBank 26250mAh
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER Prime PowerBank 26250mAh
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker A110AH11. Batterikapacitet: 26250 mAh, Hurtig opladningsteknologi: PowerIQ 4.0. USB A udgangsporte: 1, Antal USB type-C-porte: 2. Produktfarve: Sort
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 3 |
| Produktfarve | Sort |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Form | Rektandel |
| Opladningskilde | USB |
| Batterikapacitet | 26250 mAh |
| Trådløs opladning | Nej |
| Indbyddet radio | Nej |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | PowerIQ 4.0 |
| PowerIQ | Ja |
| Inputgrænseflade | USB Type-C |
| USB Type-A-stik | Ja |
| USB A udgangsporte | 1 |
| USB Type-C stik | Ja |
| Antal USB type-C-porte | 2 |
| Indgangsspænding | 15 - 22.1 V |
| Indgangsstrøm | 10 A |
| Udgangsspænding | 5/9/12/15/20/28 V |
| Bredde | 38 mm |
| Dybde | 62,7 mm |
| Højde | 159,9 mm |
| Vægt | 600 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.