ANKER Select Pro Stereo Portable
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER Select Pro Stereo Portable
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker Select Pro. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Bluetooth-område: 20 m, USB-stik type: USB Type-C. Produkttype: Bærbar stereohøjttaler, Produktfarve: Sort, Volumenkontrol: Knapper. Batteritype: Indbygget batteri, Batterikapacitet: 3350 mAh, Batterispænding: 7,2 V. Vægt: 1,3 kg. Antal pr. pakke: 1 stk
| Antal højttalere | 1 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth-område | 20 m |
| 3,5 mm stik | Nej |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik type | USB Type-C |
| AUX-indgang | Nej |
| Produkttype | Bærbar stereohøjttaler |
| Produktfarve | Sort |
| Volumenkontrol | Knapper |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Belysning LED | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX7 |
| Indbygget kortlæser | Nej |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| FM radio | Nej |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 3350 mAh |
| Batterispænding | 7,2 V |
| Batterilevetid (maks.) | 16 t |
| Opladningstid for batteri | 6 t |
| DC indgangsspænding | 5 V |
| USB udgangsspænding | 5 V |
| Vægt | 1,3 kg |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.