ANKER Smart Plug 2500 W Black
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER Smart Plug 2500 W Black
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker A17X8311. Understøttet placering: Indendørs, Produktfarve: Sort, Husmateriale: Polykarbonat (PC). Understøttede mobile operativsystemer: Android, iOS. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Trådløs teknologi: Bluetooth / Wi-Fi. Maksimal indgangseffekt: 2500 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 Hz. Bredde: 50 mm, Dybde: 83,5 mm, Højde: 50 mm
| Understøttet placering | Indendørs |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
| LED-indikatorer | Status |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Sokler, antal | 1 |
| Betjenes via Android enheder | Ja |
| Betjenes via iPhone/iPad | Ja |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs teknologi | Bluetooth / Wi-Fi |
| Wi-Fi | Ja |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Maksimal indgangseffekt | 2500 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømstiktype | Type F |
| Strøm (maks.) | 10 A |
| Bredde | 50 mm |
| Dybde | 83,5 mm |
| Højde | 50 mm |
| Vægt | 50 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
| Garantiperiode | 2 År |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.