ANKER Solarbank 2 E1600 Plus + 910W
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER Solarbank 2 E1600 Plus + 910W
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker Solarbank 2 E1600 Plus + 910W Solar panel. Produkttype: Inverter til sikkerhedskopiering af batteri, Udgangseffekt kapacitet (maks): 0,8 kVA, Udgangs driftsspænding (min.): 16 V. Batteriteknologi: Lithium jern fosfat (LiFePO4), Batterikapacitet (kilowatt timer): 1,6 kWh. Produktfarve: Grå, Kode for international beskyttelse (IP): IP65. Bredde: 460 mm, Dybde: 249 mm, Højde: 254 mm
| Produkttype | Inverter til sikkerhedskopiering af batteri |
| Udgangseffekt kapacitet (maks) | 0,8 kVA |
| Udgangs driftsspænding (min.) | 16 V |
| Udgangs driftsspænding (maks.) | 60 V |
| Maksimal indgangsstrøm pr. MPPT | 16 A |
| Batteriteknologi | Lithium jern fosfat (LiFePO4) |
| Batterikapacitet (kilowatt timer) | 1,6 kWh |
| Produktfarve | Grå |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| Bredde | 460 mm |
| Dybde | 249 mm |
| Højde | 254 mm |
| Vægt | 21,8 kg |
| Wi-Fi | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.