ANKER SOLIX C300X portable power
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER SOLIX C300X portable power
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker SOLIX C300X. Batteriteknologi: Lithium jern fosfat (LiFePO4), Batterikapacitet: 90000 mAh, Opladningskilde: Vekselstrøm, Solar. Produktfarve: Sort, Form: Rektandel, Kontroltype: Knapper. AC udgange, antal: 5 AC stikkontakt(er), USB-stik type: USB Type-A, USB Type-C. Antal pr. pakke: 1 stk
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 7 |
| Batteriteknologi | Lithium jern fosfat (LiFePO4) |
| Batterikapacitet | 90000 mAh |
| Batterikapacitet | 288 Wh |
| Opladningskilde | Vekselstrøm, Solar |
| Antal opladningscyklusser | 3000 |
| AC-vekselstrøm | 330 W |
| Cigartænderens udgangseffekt | 120 W |
| Solcellepanel strøm | 100 W |
| USB Type-A-udgangseffekt | 15 W |
| USB Type-C-udgangseffekt | 140 W |
| Batteri opladningstid (AC) | 1,08 t |
| Batteri, opladningstid (USB) | 2,4 t |
| Batteri, opladningstid (Solar) | 3,3 t |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Form | Rektandel |
| Indbygget skærm | Ja |
| Baggrundsbelysning | Ja |
| Kontroltype | Knapper |
| Indbygget lys | Ja |
| Transporthjul | Nej |
| Egnet til udendørs brug | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Slagbestandig, Stødresistent |
| AC udgange, antal | 5 AC stikkontakt(er) |
| USB-port | Ja |
| USB-stik type | USB Type-A, USB Type-C |
| USB A udgangsporte | 1 |
| Antal USB type-C-porte | 3 |
| Cigarlighter output | 1 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.