ANKER SOLIX EverFrost 2 58L schwarz Kühlbox mit integrierten Akkus
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER SOLIX EverFrost 2 58L schwarz Kühlbox mit integrierten Akkus
Related
Forventes på lager
28-04-2026
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker SOLIX EverFrost 2. Produktfarve: Sort, Antal hjul: 2 hjul, Hjulfarve: Sort. Kapacitet: 58 L, Køling temperaturområde: -20 - 20 °C, Støjniveau: 45 dB. Strømkilde: Elektrisk, Strømkilde type: Batteri, Batterikapacitet: 288 Wh. Bredde: 984 mm, Dybde: 461 mm, Højde: 493 mm. Kabler inkluderet: Kabel til cigaretlighter
| Produktfarve | Sort |
| Hjul | Ja |
| Antal hjul | 2 hjul |
| Hjulfarve | Sort |
| USB-port | Ja |
| Kapacitet | 58 L |
| Køling temperaturområde | -20 - 20 °C |
| Støjniveau | 45 dB |
| Støjemissionsklasse | D |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Egnet til udendørs brug | Ja |
| Klimaklasse | T |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Maksimal driftstemperatur | 43 °C |
| Strømkilde | Elektrisk |
| Strømkilde type | Batteri |
| Batterikapacitet | 288 Wh |
| Solcellepanel strøm | 100 W |
| Strømindgang til cigarettænder | 95 W |
| Batteriets levetid | 39 t |
| Opladningstid | 3,6 t |
| Energieffektivitetsklasse | C |
| Årligt energiforbrug | 49 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| USB-opladning | Ja |
| Bredde | 984 mm |
| Dybde | 461 mm |
| Højde | 493 mm |
| Vægt | 28,9 kg |
| Kabler inkluderet | Kabel til cigaretlighter |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.