ANKER SOLIX F2000 portable power
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER SOLIX F2000 portable power
Related
Forventes på lager
22-04-2026
|
Beskrivelse
Specifikationer
Relaterede produkter
Anker SOLIX F2000. Batteriteknologi: Lithium jern fosfat (LiFePO4), Opladningskilde: Vekselstrøm, Solar, Batterikapacitet: 2048 Wh. Produktfarve: Sort, Grå, Form: Rektandel, Kontroltype: Knapper. AC udgange, antal: 3 AC stikkontakt(er), USB-stik type: USB Type-A, USB Type-C. Antal pr. pakke: 1 stk
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 10 |
| Batteriteknologi | Lithium jern fosfat (LiFePO4) |
| Batterikapacitet | 2048 Wh |
| Opladningskilde | Vekselstrøm, Solar |
| Antal opladningscyklusser | 3000 |
| AC-vekselstrøm | 2280 W |
| AC-udgangseffekt | 2300 W |
| Udgangsspænding | 230 V |
| Indgangsspænding | 220 - 240 V |
| Solcellepanel strøm | 1000 W |
| USB Type-C-udgangseffekt | 100 W |
| Kontrol apps understøttes | Ja |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Form | Rektandel |
| Indbygget skærm | Ja |
| Kontroltype | Knapper |
| Indbygget lys | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Transporthjul | Ja |
| Egnet til udendørs brug | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Faldresistent, Flammeresistent, Slagbestandig, UV-resistent |
| Bærehåndtag | Ja |
| AC udgange, antal | 3 AC stikkontakt(er) |
| USB-port | Ja |
| USB-stik type | USB Type-A, USB Type-C |
| USB A udgangsporte | 2 |
| Antal USB type-C-porte | 3 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Andet / Diverse / Misc. / Diverse
Forventes på lager
25-04-2026
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.