ANKER Solix Ps30 Solar Panel 30 W
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER Solix Ps30 Solar Panel 30 W
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker SOLIX PS30. Vurderet effekt: 30 W, USB udgangsspænding: 5 V, USB udgangsstrøm: 3 A. Installationstype: Jord, Produktfarve: Sort, Grå, Kode for international beskyttelse (IP): IP65. Vægt: 1,1 kg, Sammenfoldet, bredde: 22,4 cm, Sammenfoldet, dybde: 4,3 cm
| Vurderet effekt | 30 W |
| USB udgangsspænding | 5 V |
| USB udgangsstrøm | 3 A |
| Installationstype | Jord |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| USB-port | Ja |
| USB-stik type | USB Type-A, USB Type-C |
| Antal USB-porte | 2 |
| Vægt | 1,1 kg |
| Sammenfoldet, bredde | 22,4 cm |
| Sammenfoldet, dybde | 4,3 cm |
| Sammenfoldet, højde | 27,2 cm |
| Bredde udfoldet | 27,2 cm |
| Dybde, udfolder | 90,4 cm |
| Højde i udfoldet tilstand | 1,8 cm |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.