ANKER Solix Smart Meter Domestic
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANKER Solix Smart Meter Domestic
Related
|
Beskrivelse
Specifikationer
Anker SOLIX. Type: Smart måler, Anvendelse: Indenlandsk, Målefunktioner: Strømeffektivitet. Strøm (maks.): 120 A. Bredde: 36 mm, Dybde: 66,5 mm, Højde: 95 mm
| Type | Smart måler |
| Anvendelse | Indenlandsk |
| Målefunktioner | Strømeffektivitet |
| Monteringstype | Planmonteret |
| Form | Rektangulær |
| Produktfarve | Sort |
| Antal faser | 3 |
| Strøm (maks.) | 120 A |
| Bredde | 36 mm |
| Dybde | 66,5 mm |
| Højde | 95 mm |
| Vægt | 360 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.