ANSMANN 1x4 NiZn Akku Micro AAA 550 mAh
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
|
|
ANSMANN 1x4 NiZn Akku Micro AAA 550 mAh
Related
Forventes på lager
22-04-2026
|
Beskrivelse
Specifikationer
Ansmann 1321-0001. Batteritype: Genopladeligt batteri, Batteriteknologi: Nikkel-zink (NiZn), Batterispænding: 1,65 V. Højde: 44,5 mm, Diameter: 1,05 cm, Vægt: 11 g. Bredde (emballage): 42 mm, Dybde (emballage): 11 mm, Højde (emballage): 45 mm. Cylindrisk batteri-størrelse: AAA
| Batteritype | Genopladeligt batteri |
| Batteriteknologi | Nikkel-zink (NiZn) |
| Batterispænding | 1,65 V |
| Batterikapacitet | 550 mAh |
| Genopladningstid for batteri | 8 t |
| Genopladningscyklus (maks.) | 300 |
| Farve på produkt | Sort, Blå |
| Numre af batterier medfølger | 4 stk |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 - 30 °C |
| Højde | 44,5 mm |
| Diameter | 1,05 cm |
| Vægt | 11 g |
| Bredde (emballage) | 42 mm |
| Dybde (emballage) | 11 mm |
| Højde (emballage) | 45 mm |
| Pakkevægt | 45 g |
| Emballagetype | Blister |
| Cylindrisk batteri-størrelse | AAA |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.