Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
+45 7671 0000    info@codeex.dk    www.codeex.dk

Tom Indkøbskurv

DELL Crossover Cable MPO Type B

Forsiden / PC & Tilbehør / PC Komponenter / Reservedele / DELL Crossover Cable MPO Type B
DELL Crossover Cable MPO Type B (470-ABPN)

DELL Crossover Cable MPO Type B

Related
Varenr.:
470-ABPN
1.087,-
1.358,75 inkl. moms
Antal:
Beskrivelse

DELL 470-ABPN. Kabellængde: 3 m, Fiberoptisk type: OM4, Stik 1: MPO, Stik 2: MPO, Kabelfarve: Vand

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.