Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
+45 7671 0000    info@codeex.dk    www.codeex.dk

Tom Indkøbskurv

DELL Networking OM4 LC/LC Fiber

Forsiden / Netværk / Netværkstilbehør / DELL Networking OM4 LC/LC Fiber
DELL Networking OM4 LC/LC Fiber (470-ACLM)

DELL Networking OM4 LC/LC Fiber

Related
Varenr.:
470-ACLM
1.663,-
2.078,75 inkl. moms
Antal:
Beskrivelse

DELL 470-ACLM. Kabellængde: 30 m, Fiberoptisk type: OM4, Stik 1: LC, Stik 2: LC

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.