Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
+45 7671 0000    info@codeex.dk    www.codeex.dk

Tom Indkøbskurv

IBM / Katalog

Viser 1-60 af 421 produkter
670,-
837,50  inkl. moms
På lager 114
IBM 0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Varenr.: 00D6288
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort
770,-
962,50  inkl. moms
På lager 4
421,-
526,25  inkl. moms
På lager 6
421,-
526,25  inkl. moms
På lager 6
546,-
682,50  inkl. moms
På lager 6
IBM 0.6M SAS CABLE MINI-SAS HD TO MINI-SAS HD CABL
Varenr.: 00Y2465
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS  -  Konnektor 2: Mini-SAS
613,-
766,25  inkl. moms
På lager 2
1.169,-
1.461,25  inkl. moms
På lager 13
1.169,-
1.461,25  inkl. moms
På lager 13
1.169,-
1.461,25  inkl. moms
På lager 13
2.045,-
2.556,25  inkl. moms
På lager 13
2.405,-
3.006,25  inkl. moms
På lager 13
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Varenr.: 00MJ163
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS HD  -  Konnektor 2: Mini-SAS
1.383,-
1.728,75  inkl. moms
På lager 1
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Varenr.: 00Y2461
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS  -  Konnektor 2: Mini-SAS HD
485,-
606,25  inkl. moms
På lager 4
7.576,-
9.470,-  inkl. moms
På lager 2
2.448,-
3.060,-  inkl. moms
På lager 1
3.139,-
3.923,75  inkl. moms
På lager 2
5.527,-
6.908,75  inkl. moms
På lager 21
643,-
803,75  inkl. moms
På lager 2
721,-
901,25  inkl. moms
På lager 2
643,-
803,75  inkl. moms
På lager 2
IBM 12ft Power Cable C13-C14
Varenr.: 39Y7932
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C13 kobling  -  Konnektor 2: C14 kobling
228,-
285,-  inkl. moms
På lager 11
249,-
311,25  inkl. moms
På lager 3
1.716,-
2.145,-  inkl. moms
På lager 3
IBM 16G PC3L8500DDR3 1066M LP RD
Varenr.: 49Y1400
Hukommelsesstørrelse: 16GB  -  Systemmærke: IBM
739,-
923,75  inkl. moms
På lager 2
1.180,-
1.475,-  inkl. moms
På lager 5
1.127,-
1.408,75  inkl. moms
På lager 17
IBM 16GB 1.35V PC3L ECC DDR3RDIM
Varenr.: 49Y1563
IBM - Muisti - 16 Gt - DIMM 240-nastainen matala profiili - DDR3 - 1333 MHz / PC3-10600 - CL9 - 1.35 V - rekisteröity - ECC malleihin Flex System x240 Compute Node; System x3300 M4; x35XX M4; x36XX M4; x3750 M4; x3850 X5
Hukommelsesstørrelse: 16GB  -  Systemmærke: IBM
1.760,-
2.200,-  inkl. moms
På lager 11
1.356,-
1.695,-  inkl. moms
På lager 5
320,-
400,-  inkl. moms
På lager 30
IBM 16GB PC3-14900 CL13 ECC DDR3
Varenr.: 00D5047
Hukommelsesstørrelse: 16GB  -  Systemmærke: IBM
1.242,-
1.552,50  inkl. moms
På lager 17
IBM 16Gb PC3L-10600 CL9 ECC DDR3
Varenr.: 49Y1562
Hukommelsesstørrelse: 16GB  -  Systemmærke: IBM
914,-
1.142,50  inkl. moms
På lager 11
310,-
387,50  inkl. moms
På lager 56
656,-
820,-  inkl. moms
På lager 2
1.403,-
1.753,75  inkl. moms
På lager 20
IBM 16GB, 2Rx4, 1.35V PC3L-10600
Varenr.: 49Y1565
Hukommelsesstørrelse: 16GB  -  Systemmærke: IBM
914,-
1.142,50  inkl. moms
På lager 11
IBM 1M Cable Fibre Optic LC-LC Factory Sealed
Varenr.: 19K1265
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
238,-
297,50  inkl. moms
På lager 36
IBM 1M Cable Fibre Optic LC-LC Retail
Varenr.: 5601
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
184,-
230,-  inkl. moms
På lager 36
IBM 1m Passive DAC SFP Cab
Varenr.: 90Y9427
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort
565,-
706,25  inkl. moms
På lager 4
IBM 1M SAS cable
Varenr.: 2076-5401-REF
141,-
176,25  inkl. moms
På lager 4
IBM 1TB 7.2K 2.5 NL HDD
Varenr.: 81Y9872
2.542,-
3.177,50  inkl. moms
Forventes på lager 17-05-2021
2.005,-
2.506,25  inkl. moms
På lager 12
IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SAS 2.5" SFF HS HDD
Varenr.: 81Y9690
IBM - Kiintolevyasema - 1 Tt - hot-swap - 2.5" SFF - SAS - NL (Nearline) - 7200 kierrosta/min malleihin BladeCenter HS23; System x3250 M4; x32XX M3; x3400 M3; x35XX M3; x36XX M3; x3950 X5
1.980,-
2.475,-  inkl. moms
På lager 12
808,-
1.010,-  inkl. moms
På lager 1
1.049,-
1.311,25  inkl. moms
På lager 4
510,-
637,50  inkl. moms
På lager 1
510,-
637,50  inkl. moms
På lager 1
1.986,-
2.482,50  inkl. moms
Forventes på lager 17-05-2021
2.056,-
2.570,-  inkl. moms
På lager 2
2.376,-
2.970,-  inkl. moms
På lager 2
970,-
1.212,50  inkl. moms
På lager 11
12.435,-
15.543,75  inkl. moms
På lager 500
IBM 2-port 40Gb InfiniBand Expan
Varenr.: 46M6001
Porte/kontakter: Infiniband  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCI-E  -  Interne porte: Ja  -  RAID: Nej
138,-
172,50  inkl. moms
På lager 12
2.096,-
2.620,-  inkl. moms
På lager 17
2.132,-
2.665,-  inkl. moms
På lager 1
2.796,-
3.495,-  inkl. moms
På lager 3
2.182,-
2.727,50  inkl. moms
På lager 1
945,-
1.181,25  inkl. moms
På lager 5
4.278,-
5.347,50  inkl. moms
På lager 500
6.773,-
8.466,25  inkl. moms
På lager 500
Viser 1-60 af 421 produkter
...