Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
+45 7671 0000    info@codeex.dk    www.codeex.dk
Tom Indkøbskurv

UBIQUITI / Katalog

Forsiden UBIQUITI
Viser 1-60 af 276 produkter
1.323,-
1.653,75  inkl. moms
På lager 523
UBIQUITI UniFi NANO HD Wave2 AC AP
Varenr.: UAP-NANOHD
Hastighed: 1.733Gbps  -  Type: Adgangspunkt
1.186,-
1.482,50  inkl. moms
På lager 361
865,-
1.081,25  inkl. moms
På lager 683
UBIQUITI Switch Flex Mini UniFi
Varenr.: USW-FLEX-MINI
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
252,-
315,-  inkl. moms
På lager 121
1.391,-
1.738,75  inkl. moms
På lager 1247
UBIQUITI UniFi FlexHD
Varenr.: UAP-FLEXHD
Hastighed: 1.733Gbps  -  Type: Adgangspunkt
1.202,-
1.502,50  inkl. moms
På lager 208
UBIQUITI UniFi 48P Gigabit Switch with 802.3bt PoE L3 SFP+
Varenr.: USW-PRO-48-POE
Produkt: Ethernet PoE  -  Porte: 48  -  Hastighed: 1Gbps
10.853,-
13.566,25  inkl. moms
På lager 44
530,-
662,50  inkl. moms
På lager 2
UBIQUITI UniFi 16Port Gigabit Switch with PoE and SFP
Varenr.: USW-16-POE
Produkt: Administreret  -  Porte: 16  -  Hastighed: 1Gbps
2.473,-
3.091,25  inkl. moms
På lager 118
UBIQUITI UniFi UAP AC PRO
Varenr.: UAP-AC-PRO
Ekspertanmeldelser: 4 anmeldelser
Hastighed: 1.3Gbps  -  Type: Adgangspunkt
1.773,-
2.216,25  inkl. moms
På lager 100
2.370,-
2.962,50  inkl. moms
På lager 56
UBIQUITI UniFi nanoHD AP 3-pack
Varenr.: UAP-NANOHD-3
Hastighed: 1.733Gbps  -  Type: Adgangspunkt
3.258,-
4.072,50  inkl. moms
På lager 25
479,-
598,75  inkl. moms
På lager 6
1.570,-
1.962,50  inkl. moms
På lager 551
UBIQUITI UniFi AP AC High Density
Varenr.: UAP-AC-HD
Ekspertanmeldelser: 4 anmeldelser
Hastighed: 1.73Gbps  -  Type: Adgangspunkt
2.045,-
2.556,25  inkl. moms
På lager 766
201,-
251,25  inkl. moms
På lager 85
744,-
930,-  inkl. moms
På lager 2
UBIQUITI Unifi AP, AC, High Density
Varenr.: UAP-AC-HD-5
Ekspertanmeldelser: 4 anmeldelser
Hastighed: 1.73Gbps  -  Type: Adgangspunkt
9.973,-
12.466,25  inkl. moms
På lager 133
UBIQUITI 802.11AC AP
Varenr.: UAP-AC-M-PRO
Ekspertanmeldelser: 4 anmeldelser
Hastighed: 750Mbps  -  Type: Adgangspunkt
1.295,-
1.618,75  inkl. moms
På lager 318
UBIQUITI UniFi Direct Attach 2m
Varenr.: UDC-2
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+
195,-
243,75  inkl. moms
På lager 460
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 Blue
Varenr.: U-Cable-Patch-RJ45-BL
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 0.2m
24,-
30,-  inkl. moms
På lager 237
635,-
793,75  inkl. moms
På lager 395
725,-
906,25  inkl. moms
På lager 126
UBIQUITI Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 port 8 x POE
Varenr.: USW-Lite-16-PoE
Produkt: Administreret  -  Porte: 16  -  Hastighed: 1Gbps
2.482,-
3.102,50  inkl. moms
På lager 45
1.938,-
2.422,50  inkl. moms
På lager 104
UBIQUITI UniFI Enterprise 8 PoE 120W Switch
Varenr.: USW-ENTERPRISE-8-POE
Produkt: Administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 2.5Gbps
3.261,-
4.076,25  inkl. moms
På lager 262
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 0.3m Blue
Varenr.: U-Cable-Patch-0.3M-RJ45-BL
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 0.3m
27,-
33,75  inkl. moms
På lager 369
55,-
68,75  inkl. moms
På lager 255
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 1m White
Varenr.: UC-PATCH-1M-RJ45
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 1m
44,-
55,-  inkl. moms
På lager 1
10,-
12,50  inkl. moms
På lager 564
3.338,-
4.172,50  inkl. moms
På lager 1
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 0.3m Black
Varenr.: U-Cable-Patch-0.3M-RJ45-BK
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 0.3m
27,-
33,75  inkl. moms
På lager 449
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 White
Varenr.: U-Cable-Patch-RJ45
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 0.2m
24,-
30,-  inkl. moms
På lager 635
61,-
76,25  inkl. moms
På lager 436
1.555,-
1.943,75  inkl. moms
På lager 14
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 1m White
Varenr.: U-Cable-Patch-1M-RJ45
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 1m
31,-
38,75  inkl. moms
På lager 621
UBIQUITI UniFi In-Wall HD
Varenr.: UAP-IW-HD
Hastighed: 1.733Gbps  -  Type: Adgangspunkt
1.301,-
1.626,25  inkl. moms
På lager 93
UBIQUITI UniFi ODN Cable, 1 meter
Varenr.: UOC-1
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
49,-
61,25  inkl. moms
På lager 245
UBIQUITI UniFi SFP DAC Patch Cable
SVANEN
Varenr.: UC-DAC-SFP28
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Hvid
277,-
346,25  inkl. moms
På lager 54
102,-
127,50  inkl. moms
På lager 71
43,-
53,75  inkl. moms
På lager 40
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 0.3m White
Varenr.: U-Cable-Patch-0.3M-RJ45
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 0.3m
27,-
33,75  inkl. moms
På lager 1242
50,-
62,50  inkl. moms
På lager 26
UBIQUITI UFiber PatchCord APC/APC
Varenr.: UF-SM-PATCH-APC-APC
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC/APC  -  Konnektor 2: SC/APC  -  Længde: 1.5m
35,-
43,75  inkl. moms
På lager 53
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 1m Blue
Varenr.: U-Cable-Patch-1M-RJ45-BL
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 1m
31,-
38,75  inkl. moms
På lager 962
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 5m Blue
Varenr.: UC-PATCH-5M-RJ45-BL
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå
57,-
71,25  inkl. moms
På lager 170
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 1m Black
Varenr.: U-Cable-Patch-1M-RJ45-BK
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 1m
31,-
38,75  inkl. moms
På lager 106
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 2m White
Varenr.: U-Cable-Patch-2M-RJ45
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 2m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 425
UBIQUITI UFiber PatchCord UPC/APC
Varenr.: UF-SM-PATCH-UPC-APC
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC/UPC  -  Konnektor 2: SC/APC  -  Længde: 1.5m
24,-
30,-  inkl. moms
På lager 78
104,-
130,-  inkl. moms
På lager 67
20,-
25,-  inkl. moms
På lager 650
50,-
62,50  inkl. moms
På lager 273
UBIQUITI UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 3m Blue
Varenr.: UC-PATCH-3M-RJ45-BL
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå
44,-
55,-  inkl. moms
På lager 98
Viser 1-60 af 276 produkter